Jump Into People

Uw werk is onze passie!

Wij zijn Jump Into People, ons motto is: “uw werk, onze passie”. Hierdoor weten wij als geen ander wat er allemaal komt kijken bij het vinden van de juiste kandidaat. Wij zorgen voor een perfecte match tussen werkgever en werknemer. Zelf die perfecte match al gevonden? Wij kunnen alle administratieve lasten uit handen nemen. Ontzorgen op ieder niveau, dat is wat wij doen!

  • Persoonlijk
  • Betrokken
  • Meedenkend
  • Ontzorgend

Over Jump Into People

Wij richten ons op ondernemers en werkzoekenden. Met veel enthousiasme werven en selecteren wij de juiste medewerkers voor langere periode, zoeken wij de ideale flexkracht of nemen wij de administratieve lasten uit handen door middel van payrolling. Dit doen wij op een uiterst persoonlijk en betrokken manier, hierdoor kunnen wij alle ondernemers voorzien van een passende persoonlijke oplossing.

Onze missie is om een verlengstuk te zijn voor ondernemers in heel Nederland op het gebied van personeel. Dit doen we onder andere door iedere dag klaar te staan voor onze partners en werknemers, bij ons is geen vraag te gek of te veel.

Druk, druk, druk! Stel je voor dat je daarbij ook nog een functieprofiel en een vacaturetekst moet schrijven. En dan nog het verspreiden, het selecteren van kandidaten met een goed profiel, het uitzoeken van de beste match en het voeren van de sollicitatiegesprekken. Door onze jarenlange ervaring weten wij als geen ander hoeveel tijd hierin gaat zitten. Wij nemen het uit handen want “uw werk, onze passie”.

Wie onvervangbaar wil zijn, moet onderscheidend blijven. Wij doen dit door elke dag met persoonlijke aandacht en gedrevenheid de juiste oplossing te vinden voor werkgever en werknemer. Ons motto is dan ook: “uw werk, onze passie!”

Maak kennis met ons team

Ons team staat altijd klaar voor vragen of als je opzoek bent naar een baan. Neem vrijblijvend contact op of kom langs voor een lekkere kop koffie!

Contact opnemen
Yoshi Langerak - Directeur - Jump Into People
Yoshi Langerak
Directeur
yoshi@jumpintopeople.nl
Tom van der Burg | Sales Manager | Jump Into People
Tom van der Burg
Sales Manager
tom@jumpintopeople.nl
Bas Stallinga | Backoffice Manager | Jump Into People
Bas Stallinga
Backoffice Manager
bas@jumpintopeople.nl
Paul van der Helm | Backoffice & Accountmanager | Jump Into People
Paul van der Helm
Backoffice & Accountmanager
paul@jumpintopeople.nl
Michal Kur | Accountmanager Uitzend | Jump Into People
Michal Kur
Accountmanager uitzend
michal@jumpintopeople.nl
Kevin Harteveld | Marketing & Communicatie | Jump Into People
Kevin Harteveld
Marketing en Communicatie
kevin@jumpintopeople.nl
Deniz Pamuk | Accountmanager | Jump Into People
Deniz Pamuk
Junior Accountmanager
deniz@jumpintopeople.nl
Vito-hofstede-junior-accountmanager-Jump Into People
Vito Hofstede
Junior Accountmanager
vito@jumpintopeople.nl

Ben jij klaar om een nieuwe uitdaging aan te gaan?

Zet ons eerst aan het werk voor jou. Wij gaan opzoek naar de perfecte match. Schrijf je simpel in bij Jump into people, je CV komt later wel.

Ontvang vacatures direct in je mailbox